Beylikdüzü Masöz Bayan Hakkında Bilgiler

KİME MASAJ YAPTIRMALISINIZ?

Masajın üstümüzde çok güzel etkileri bulunmaktadır.Ama doğru yapılan ve eğitimini almış kişilerin yaptığı masaj bu etkiyi vermektedir.Eğer eğitimini almamış biri masaj yapıyorsa bunun iyi etkileri olmayabilir. Bu yüzden eğitimini almış bir masörden masaj yaptırmanız hem sağlığınız açısından hem de ruhen sizi rahatlatacaktır. Bunun için beylikdüzü masaj salonu gibi masajlara giderek bunları gerçekleştirebilirsiniz.

 

Masajın Eski Kültürü

Eskiden bu yana istanbul masaj önemli bir durumdadır.Ve eski çağlardan beri uygulanmaktadır.Önemli sorulardan biri masörün cinsiyeti olmuştur.Kimi erkekler bayan yapmasını istemeyebilir kimileri erkeğin yapmasını istemeyebilir.Kadınlarda erkek masör istemeyebilir ya da kadının yapmasını istemeyebilir.Peki sizce nasıl?İlk başta çekingenlik durumu oluşabilir ama unutmamalıyız ki o insanlar işini yapıyor.Yingyang ne olduğunu hiç duymuş muydunuz?Bu kelimekarşıtlıkları anlatmaktadır.Her şeyin bir karşıtı vardır ve bu karşıtlıklar birbirini tamamlamaktadır.

 

YingYang Kuramı

Yingyang kuramına göre karşıtlıklar olmasa varolan şeylerin hiç biri açıklanamaz.Çünkü birbirlerine bağlılar.Örneğin zıt olduğumuzu düşündüğümüz insanların bize ilgi çekici gelmesi.Masörler konusunda da zıtlığın olması vücuttaki negatif kötü elektriğin atılması için bunun gerektiği düşünülmektedir.Eğer masaj yapılacak kimse kadın ise masörün erkek olması bu duruma göre daha uygundur. Kadın bir masör kadın bir kişiye masaj yapabilir yapılamaz denilemez. Ama şunu da belirtelim ki masörün karşı cins olması ayıplanacak veya ters anlaşılacak bir şey değildir.

 

Leave a Reply

DMCA.com Protection Status