Bölgesel Masaj

Bölgesel Masaj (Baş- Boyun- Sırt Bölgesi Masajı) :Yaklaşık olarak 30 dakika süren bu masajlar masaj yapılması istenen bölgedeki sorunu gidermek için masörlerimiz tarafından yapılmaktadır. Doktor tavsiyesi sonunda belirlenen bir program var ise ona uyulması en sağlıklı olanıdır.

Aroma Terapi Mesajları:Genellikle bir saat süren bu mesajda masörlerimiz kişinin gevşemesi ve rahatlaması amacı ile yavaş dairesel hareketler ile farklı kokudaki bitki yağları kullanılarak yapılmaktadır. masajımız ile günlük yaşamın koşuşturmacasından arınmış olarak,adeta kuş gibi hafiflemiş olarak, hayatınıza devam edeceksiniz.

Anti Selülit Masajı: Bayanların tercih ettiği masaj hizmetimizdir. Kan dolaşımında oluşan bozukluk sonucu derinin altında yağ ve toksik madde birikmesi sonucu oluşan selülitoluşan bölgeye yapılır. Bu masaj masörlerimiz tarafından selülit olan bölgeye bitkisel yağlar ile dolaşımın hızlanmasını sağlar. Böylece konulardaki toksik maddenin vücuttan atılmasına yardımcı olunur. Kişiye göre belirlenen özel seanslar ile birden fazla yapılmaktadır.

Shiatsu Masajı: Japonlara özgü olan mesleki eğitim ile öğrenen masörlerimiz tarafından yapılmakta olup tedavi amaçlı bir masaj hizmetidir. Bu masaj sert bir zeminde giyinik olarak yapılmaktadır. Vücudun belirli noktalarına parmaklar ile bası yapılmaktadır. Zaten shiatsu masajı shi parmak, atsu bası anlamına gelmektedir.

Kaliteli ve profesyonel masaj hizmeti için sizi Beylikdüzü’ndeki masaj salonumuza bekliyoruz.

Leave a Reply

DMCA.com Protection Status